O mně

V mém studiu poskytuji specializované služby v oblasti prodlužování, zahušťování a tvarování řas už od roku 2012.

Právě orientace na jediné odvětví kosmetických služeb je zárukou kvality a preciznosti technologického postupu. 

 

Důkazem mé poctivé práce jsou také ocenění v celostátních soutěžích v prodlužování řas doma i v zahraničí, kde jsem získala 1. místo v kategorii NATURAL LOOK 2014 (Praha) a 1. místo v soutěži LASHES CUP – NATURAL LOOK 2015 (Norimberk).  A protože dvě 1. místa jako důkaz stačí, v dalších ročnících jsem se soutěží účastnila už „jen“ jako porotce 😉.

 

Důležitou součástí toho všeho je především držet krok s novými trendy a pružně reagovat na nároky klientů, které se neustále mění.

S mým věrným partnerem, kterým je již od počátku tým VIOLET Lashes v čele s Ekaterinou Kimlovou se pro vás snažíme přinášet aktuální novinky ze světa řas a proto se pravidelně účastníme školení nejen v ČR ale také v zahraničí.

 

Jako jediní v ČR a SK dnes ve školícím centru VIOLET Lashes nabízíme kurzy LASH FILLER, který je revoluční novinkou na trhu v oblasti péče a tvarování řas s klinicky prověřenou účinností.

 

Ve školicím centru VIOLET Lashes se se mnou můžete potkat i na praktické části kurzu Techniky dokonalých řas a Intenzivního tréninku techniky dokonalých řas.

Budu se na Vás těšit.

 

 

image1.png
image2.png